RN73H2ATTD1234B50
Mfr.Part #
RN73H2ATTD1234B50
Description
RES 1.23M OHM 0.1% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
1.23 MOhms
Supplier Device Package :
0805
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.1%